SELECT LANGUAGE

COLIN’S JEANS FEST 2017!

Вітаємо на улюбленому святі шанувальників деніму та джинсового стилю у COLIN’S!

Святкуємо COLIN’S JEANS FEST 2017! Приєднуйся :)

 

З 23 серпня до 17 вересня купуй будь-які джинси COLIN’S у будь-якому магазині COLIN’S на території України (включно з магазинами COLIN’S формату Аутлет) та гарантовано отримуй подарунки!

ВИГРАЮТЬ УСІ!

 

Обирай джинси що підходять саме тобі, а при розрахунку на касі отримуй скрейтч карту за кожну пару. Під захисним покриттям на тебе чекають знижки до 50% на наступну покупку, а також миттєві подарунки – джинси, футболки та сорочки! Під кожною карткою ховається сюрприз. Що підготовано для тебе?

Більше джинсів – більше подарунків!

 

ДОДАТКОВІ ПОДАРУНКИ:

Окрім гарантованих подарунків на касі, приймай учать у розіграші супер комплекту подарунків з портативної колонки JBL, що не боїться води та надсучасного (та неймовірно гарного) фотоапарату FujiFilmз моментальним друком фотографій!

Для цього реєструйся на сайті http://colinsjeansfest.com.ua за допомогою картки, що отримав у магазині та чекай на розіграш! 25 комплектів вже чекають своїх власників J Розіграші відбудуться 31 серпня та 18 вересня.

Будь уважним, зберігай чек на джинси – це твій гарант отримання подарунку.

І так, чим більше джинсів – тим більше шансів! Правило діє :)

 

З офіційними правилам COLIN’S JEANS FEST 2017 можна ознайомитись тут http://www.colinsjeansfest.com.ua/COLINS_JEANS_FEST_2017.pdf 

 

Дивись перелік магазинів в Україні тут: http://colinsjeansfest.directdigit.com/warehouses.html

Зустрінемось на COLIN’S JEANS FEST 2017!

ВИГРАЮТЬ УСІ!